Meist

Tutvustus

O.M.C. Forwarding OÜ on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevuseks on rahvusvaheline ekspedeerimine ning logistikaalased konsultatsioonid. Oleme Teie usaldusväärne partner nii merevedude, maanteetranspordi kui ka lennutranspordi korraldamisel. Oma eesmärgiks oleme seadnud klientidele nende soove ja võimalusi arvestavate optimaalsete lahenduste pakkumise kaupade transpordil. Meie töötajate aastatepikkune kogemus ning teadmised oma valdkonnast tagavad kliendile soovitud tulemuse. Hindame Teie aega ning pakume Teile võimalust keskenduda 100% oma põhitööle, võttes enda hooleks kogu logistika alates hetkest, kui oleme saanud Teie tellimuse. Sõltumatu ettevõttena on meil võimalik pakkuda erinevatest valikutest koosnevaid lahendusi, mis vastavad Teie ettekujutusele antud ülesande täitmisest. Lõpliku valiku saate soovi korral teha Teie ise või pakume oma kogemustele toetudes Teie vajadustele vastava veoskeemi omalt poolt.

Oma tegevuses juhindume Eesti Ekspedeerijate Assotsiatsiooni Üldingimustest ning Eesti Vabariigi Võlaõigusseadusest. Ekspedeerija vastutus on kindlustatud RSA Kindlustuse AS poolt.

Tutvu meeskonnaga

42kk_klass-0702-2.jpg

 

Seppo Taniel

Tegevomanik

Lõpetanud Tallinna 1. Kutsekeskkooli laevamehaaniku erialal 1988. aastal kiitusega. Alustanud oma teed ekspedeerijana oktoobris 1990 esimeses eesti erakapitalile kuuluvas mereekspedeeerimisfirmas Eesti Mereagentuur AS, kus oma ala tõeliste proffessionaalide käe all omandas vajalikud teadmised ekspedeerija tööks. Töötanud firmades Tridens AS, Chr.Jensen Eesti AS, Travend AS, E.M.Trans AS ja Kühne+Nagel AS.

2009. aasta aprillist O.M.C. Ekspedeerimise OÜ ning 2014. aasta aprillist O.M.C. Forwarding OÜ asutaja ja tegevomanik.

Tel: +372 518 8444
Fax: +372 609 316